Víme, umíme - poradíme, pomůžeme

Obor fotovoltaiky a s ním související obory jsou pro nás, mimo jiné, i koníčkem. Máme kolem sebe řadu lidí, kteří to tak mají také. To nám umožňuje nalézt velmi rychle řešení vašich problémů a zajistit nápravu. Servisujeme měniče, akumulátory a další vybavení – prakticky všech značek od běžné instalace až po složité zapojení a propojení s dalšími systémy.

Realizujeme nápady

Máte nápad či představu, co by mohla fotovoltaika umět a s ším by mohla spolupracovat? S námi představu uvedete v realitu. Navrhneme, provedeme a zajistíme veškeré revize a dokumenty.

Nejen fotovoltaika

Realizujeme také instalace tepelných čerpadel všech značek. Rekuperací a větrných mikrozdrojů. Navrhneme optimalizaci vašeho vytápění a hospodaření s energiemi.

Nestíháte? Nevíte si rady s realizací některé části vašeho projektu? Nebo potřebujete pomoci se zapojením, zprovozněním, legislativou či dokumentací? Obraťte se na nás a společně najdeme řešení. Náš tým profesionálů je vám k dispozici.

Velké množství technických úkonů z oblasti IT jsme schopni provést na dálku a okamžitě, bez nutnosti vyrazit na místo realizace. Poptávat nás můžete také pro zajištění pravidelného monitoringu nebo zobrazení různých ukazatelů fotovoltaik nebo akumulátorových úložišť pomocí jednoduchého a výkonného rozhraní. Umíme prodávat a nakupovat elektrickou energii podle ceny na burze OTE, ale také chytře nabíjíme akumulátory podle výhledu počasí nebo odběru budovy či areálu. Jsme schopni chytře zpracovávat stovky různých proměnných pro maximalizaci ekonomické návratnosti projektu a minimalizaci cyklování akumulátorů..

Oslovte nás s vaším nápadem či přáním. Pokud aktuálně nenabízíme hotové řešení vašeho požadavku, velmi rychle vám připravíme řešení na míru. „Ne“ pro nás není odpovědí.

partnerstvi-fotovoltaika

Z naší nabídky

  • Správa a servis měničů
  • Instalace panelů, rozvaděčů a kabeláže
  • Vývoj a správa akumulátorových úložišť
  • Software pro automatizaci a monitoring
  • Právní a projektová dokumentace
  • Zajištění dotací, licencí a certifikátů
  • Konzultace, poradenství a další...