Vše v jedné aplikaci. Česky a bezpečně.

Aplikace, kterou dohledujete a řídíte vaši solární elektrárnu je zpravidla základem názoru zákazníka na „dobrý“ nebo „špatný“ produkt. Není divu, je to právě fotovoltaická aplikace, se kterou je nejčastěji ve styku, a která mu má poskytovat aktuální a srozumitelné informace.

Neodbydeme vás čínskou aplikací v mobilu, která bude fungovat jen občas a možná ani nebude v češtině. K vašim datům nebude přistupovat kdokoliv. Vaše data nemusí opustit váš dům, pokud to nebudete chtít.

Umíme dodat monitorovací aplikaci, která zobrazí výkony vaší FVE, ale také přehledy reálných peněz, které vydělala nebo uspořila. To vše v perfektní češtině nebo také s logem vaší firmy. Data budou chráněna před přístupem a nebudou odesílána do internetu, pokud si to nebudete přát. Vy ale budete mít nad svým projektem dohled kdekoliv na světě, z jakéhokoliv zařízení. To vše se stejným zabezpečením, jaké používají bankovní aplikace.

Tím ale její schopnosti zdaleka nekončí. Naše aplikace vám umožní na jednom místě sledovat parametry vaší fotovoltaické elektrárny, ale také například tepelného čerpadla, topení v domě, elektrického vozu a dalších domácích spotřebičů. Lze do ní integrovat kamery, alarmy, ovládání světel, rolet nebo třeba otvírání brány a další tisíce zařízení. Může vám hlásit, kdo je právě doma nebo ukázat živé video člověka, který zvoní u vašich dveří.

Naše aplikace se může stát mozkem vašeho domu nebo firmy. Můžete jí sledovat na mobilu, počítači, tabletu nebo elegantní obrazovce integrované ve zdi. Dokonce na ní můžete česky mluvit a ona vám česky odpoví.

Naše aplikace vám vydělává

S naší aplikací můžete prodávat elektřinu v době, kdy je drahá a nakupovat, když je levná. Software vše řídí automaticky. Výdělky jsou zajímavé a lze jimi i pokrýt energetickou spotřebu zimního vytápění.

Chytrá domácnost

Náš software není jen aplikace pro fotovoltaiku. Je to srdce chytré domácnosti, ke kterému můžeme připojit tisíce produktů. Můžete s ním ovládat celou domácnost nebo firmu. Na přání aplikaci upravíme pro vaše konkrétní potřeby.

Propojení na další energetické zdroje

Tepelné čerpadlo, plynový kotel, větrná elektrárna nebo třeba kotel na uhlí. S tím vším umí naše aplikace spolupracovat a ovládat topení ve vaší domácnosti. A to vše chytře. Pozná například, kdo je doma a podle toho nahřeje určité množství vody v bojleru. Díky ní můžete vydělat tisíce korun ročně jen na úspoře energií.

Naše aplikace pro správu fotovoltaiky se dá využít jak pro chytrou domácnost, tak pro správu areálů, firem a v dalších oblastech. Její pomocí můžete monitorovat docházku vašich zaměstnanců, ovládat vytápění, sledovat pohyb na kamerách nebo otevírat dveře a závory i velkého průmyslového areálu. Také si s ní doma přepnete televizi, naplánujete přípravu kávy nebo sama dohlédne na automatické zavlažení vašeho trávníku. A dokonce si s vámi umí povídat česky a česky poslouchá vaše příkazy!

My. Na přání vybavíme vaši domácnost i firmu bezpočtem chytrých azřízení, které budou bez potřeby kabelů komunikovat tak, jak si přejete. Řešíme i složitá přání automatizace nebo řízení zdánlivě neslučitelných komponent. Nechte si automaticky hlídat zapálení vašeho krbu a regulaci topení v domě. Nechte si chytře nahřívat váš bojler v závislosti na počtu osob v domácnosti a ceně elektřiny. Vše nastavíme za vás.

Cena naší aplikace i komponent pro chytré řízení vás velmi příjemně překvapí. Je možné zaplatit jednorázově za celý systém nebo si službu platit měsíčně bez závazku. K celé řadě produktů pak dodáváme tuto službu ZDARMA:

fv

Spolehněte se....

Uvědomujeme si, že v době vysoké poptávky po fotovoltaice je velký prostor pro realizační firmy, které nemají potřebné znalosti, dovednosti a nerespektují předpisy. V konečném důsledku tak zákazník může obdžet nekvalitní službu, zbytečně zaplatit více za neoptimální vybavení nebo nést riziko požáru, škodní události nebo nedodržení podmínek distributora elektrické energie.

  • Vždy dostanete nabídku přímo pro váš objekt
  • Umíme nabídnout více řešení
  • Zodpovíme všechny vaše dotazy
  • Budete mít přehled o všem, co děláme
  • Dokumentace a úkoly vašeho projektu online