Od konzultace po realizaci

Poskytujeme servis kompletního návrhu solárního systému a jeho realizace. Sejdeme se na úvodní schůzce, kde si vzájemně vysvětlíme možnosti realizace fotovoltaické elektrárny a vaše potřeby. Společně nalezneme řešení jejího umístění, financování a připojení ke stávající distribuční soustavě i elektrickým rozvodům ve vašem domě.

O fotovoltaiku se vám rádi postaráme i po jejím dokončení. Firmám dodáváme službu čištění, dohledování a servisních zásahů 24/7. Pro domácnosti pak máme připraveny balíčky služeb údržby i rozšíření nebo například výhodného prodeje přebytků elektřiny. Jsme schopni převzít starost o projekty, které realizovali jiní dodavatelé.

Chytrá řešení

Hledáme pro vás vždy nejvhodnější řešení z aktuální nabídky trhu. Nejsme svázání s jedním dodavatelem nebo technologií.

Hledáme kompromisy

Víme, že ne každý chce nejvyšší možnou kvalitu, ale hledá například nejlepší cenu či nejlepší poměr cena/výkon. Na takové požadavky jsme připraveni reagovat.

Typická realizační firma najme tým neznámých „instalatérů“, kteří ve většině případů nemají ani základní znalosti z oblasti elektřiny, bezpečnosti práce a norem pro instalaci fotovoltaik a souvisejících systémů. Najmou také projektanta, který zase nezná moderní komunikační nástroje, aktuální tržní nabídku a možnosti zapojení. Zpravidla neustále dokola kopíruje stejné schema, nemá zpětnou vazbu od realizátorů, neškolí se. Nemá to zapotřebí – protože nestíhá. Vše pak zastřešuje žádný nebo zmatený projektový vedoucí, který nedodržuje termíny, slibuje, a nakonec ani nezvedá telefon. Že vám tento popis přijde povědomý?

U nás dbáme na to, aby každý procovník byl poučen a jeho práce byla následně kontrolována odborníkem. Odborník je pro nás člověk, který se v dané problematice široce orientuje. Není to držitel 20 let starého osvědčení v jiném oboru elektroinstalatérství, který nerozumí projektové dokumentaci a nechápe, jak vlastně vše funguje. Naustále sledujeme novinky v našem oboru a ty logicky použitelné se snažíme získat a otestovat. Práci projektantů revidujeme a hledáme s nimi lepší, modernější, levnější a do budoucna otevřené řešení. Práci kontrolujeme, precizně o ní informujeme v našem zákaznickém portálu, a jsme vám v běžnou pracovní dobu neustále k dispozici na telefonech, emailu, chatu i pomocí online helpdesku.

Dodáváme vybavení pro malé realizace solárního napájení jezírek nebo ostrovních senzorů s požadavky od desítek wattů až po rozsáhlé realizace, v řádech megawattů, komerčních  fotovoltaických elektráren. Žádný projekt pro nás není moc malý, žádný projekt pro nás není příliš velký.

Spoléháme se na odborníky ve svých oborech, ale jsme propojeni i s komunitou nadšenců, díky které máme vždy nejnovější informace o unikátních technologiích i přístup k raritním testům širokého portfolia zařízení desítek výrobců. O věcech nečteme – my věci pořizujeme, testujeme a zavádíme do nabídky.

Uvědomujeme si, že zajištění dodávky elektrické energie musí být kontinuální. V ČR jsme zvyklí na vysoké standardy kontinuální dodávky elektrické energie. Naše projekty jsou proto vyladěné, aby uživatel neřešil problémy, ale radoval se z úspor.

pracovnik-solar

Doporučujeme profesionály

Pro realizace a správu fotovoltaických systémů zajišťujeme službu výhradně spolehlivých a prověřených firem. Dbáme na vysoký standard poskytovaných služeb i plnění dohodnutých termínů a dalších smluvních parametrů.

  • Vždy prověřený realizátor
  • Garantujeme plnění smlouvy
  • Termín splníme - jinak hradíme sankce
  • Používáme výhradně prověřené komponenty