Fotovoltaické panely

Základní stavební kámen fotovoltaických elektráren. Věc známá i laikům, která mění tvář současného světa kolem nás. „Energetická budoucnost“. Má však mnoho podob, nejen běžné panely na střechách, ale také přímo střešní krytina produkující elektřinu, obložení stěn domů nebo chodní na vaší zahradě. To vše může být fotovoltaický panel.

Široká nabídka

Spolupracujeme s celou řadou dodavatelů a v našem portofliu jsou tak prakticky všechny typy střešních fotovoltaických panelů, ale také mnoho speciálních modelů určených právě na fasády domů a další.

Dodání, instalace, servis

Dodáním vhodného typu panelu pro vás projekt naše lsužby nemusí končit. Umíme zrealizovat jejich instalaci, včetně projektu a zajištění dotace. Následně zajišťujeme také pravidelnou péči o váš fotovoltaický park.

Vetšina dodavatelů používá typ panelů, na které je zvyklá, ke kterým má dobrý přístup a zajištěnu výhodnou cenu. Ostatní panely pak v lepším případě nedodává, v horším i pomlouvá. Přitom různé typy panelů mají různé vlastnosti a je třeba na to myslet při jejich výběru do projektu. U nás se můžete spolehnout, že vybereme panely tak, aby splňovaly nároky na rentabilnost i kvalitu bez ohledu na omezení trhu.

Kombinací různých technologií docílíme indeálního energetického zisku z osvětlené oblasti vaší střechy, pláště budovy nebo fotovoltaické elektrárny v exteriéru. Promyslíme psolu vaše potřeby a připravíme se na rizika.

Tím chceme říci, že není moudré při tak významné realizaci,jakou FVE vždy je, postupovat unáhleně. Zákazník je trhem tlačen do rychlého rozhodování. Právý smysl investice do FVE však leží v čase. Proto plánování a zasmluvnění péče, dlouhodobé odpovědnost za funkci FVE a řešení případných budoucích problémů je důležitejší, než na začátku ušetřit a uspěchat.

velke-FVE

FVE velkého výkonu

Zajišťujeme také kompletní přípravu a dodávky projektů velkých fotovoltaických elektráren.

  • Veškeré právní zajištění
  • Zpracování projektu a inženýringu
  • Dodání materiálu a vybavení
  • Instalace a zajištění provozu
  • Servis a obchodování energie
  • Likvidace a zajištění odprodeje

</p>