Realizace FV systémů

Realizujeme fotovoltaické elektrárny na klíč. Následně poskytujeme servisní služby a rozšiřování integrace FVE na další systémy vaší domácnosti nebo firmy.

Fotovoltaické panely

Dodáváme solární fotovoltaické panely předních výrobců v široké škále modifikací a parametrů. Zajišťujeme také atypické fotovoltaické aplikace, jako solární tašky, fasády a další.

Elektrozařízení pro FVE

Střídače, měniče, regulátory, svodiče, ale také terminály, rozvodné skříně, držáky, průchodky a veškerý další materiál pro realizaci výstavby velké i malé fotovoltaické elektrárny.

Akumulátorová úložiště

Akumulátory a akumulátorové systémy mnoha typů. Lithium Iontové, LiFePo4, olověné trakční i speciální akumulátory vlastní výroby pro konkrétní využití ve vysokých zátěžích nebo častém cyklování.

Wallboxy a nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice pro elektromobily najde své uplatnění zejména ve spojení s FVE, kdy se její použití javí jako nejvíce ekonomické. Baterie elektroauta je jedním z úložišť, ze kterého lze případně energii i čerpat.

Software pro řízení FVE

Monitorovací software pro fotovoltaický systém je z hledisk užiavtele nejvíce používanou součástí. Právě jeho kvalita tvoří uživatelský komfort. Naše plně česky lokalizovaná aplikace dokaáže mnohem více než konkurenční systémy.

Integrace

Vaši fotovoltaiku propojíme s tepelným čerpadlem, alarmem, světly a čímkoliv dalším. Vytvoříme kompletní chytrou domácnost ovládanou i hlasem.