Údržba je základ

Pro správné fungování fotovoltaické elektrárny, jako celku, je nutná pravidelná údržba a kontrola jeho zařízení. Nedodržování pravidelné kontroly může vést k poškození jednotlivých částí, ale v krajním případě až ke vzniku požáru nebo úrazu elektrickým proudem.

Pravidelná servisní prohlídka je tak nutnou součástí smluvní záruky, kterou poskytujeme na námi instalované fotovoltaické elektrárny.

Níže vás seznámíme s prováděnými servisními zásahy a jejich cenou.

Pravidelná roční prohlídka

Je doporučována pro majitele fotovotaik, na které se vztahuje zákonná dvouletá záruční lhůta, protože díky ní mohou odhalit případné detaily v efektivitě výroby nebo vliv místních podmínek (listí, neočekávané stíny atd.) na výkon fotovoltaiky.

Je povinná pro udržení smluvní záruky poskytované naší společností, tedy od třetího roku existence instalované elektrárny.

Naši zákazníci se nemusejí o nic starat. Prohlídka bude automaticky naplánována a termín navržen v zákaznickém portále. Termín je pak možné dle potřeby až o 14 dnů posunout.

Pro všechny ostatní, spotřebitele i firmy, rádi pravidelnou prohlídku provedeme, k poptání použijte tlačítko pod tímto textem.

Roční prohlídka - STANDARD

4999
,-
Přeměření stringů
Kontrola funkce a nastavení měniče
Kontrola kabelových teminálů v rozvaděčích

Roční prohlídka - PREMIUM

9999
,-
Přeměření stringů
Kontrola funkce a nastavení měniče
Kontrola kabelových teminálů v rozvaděčích
Čištění panelů

Říkají o nás...

Seznamte se s našimi spokojenými klienty

Spokojený zákazník je samozřejmě tou nejlepší vizitkou každé firmy. V oboru fotovoltaiky to ale platí dvojnásob. Překotný nárůst poptávky s sebou vždy nesl velké riziko spojení s nekvalitní firmou, které neodvedla svoji práci dobře a nebyla schopna problémy řešit. V GIGASOLAR si zákazníka vážíme a rádi navazujeme na spolupráci dalším projektem nebo doporučením. Seznamte se s našimi několika zákazníky.