Patříte ke zklamaným klientům firmy Malina Group?

NABÍZÍME VÁM POMOC

Naše společnost, GIGAsolar s.r.o., si je vědoma problémů, které způsobil úpadek energetického holdingu Malina Group nejen jejich klientům, ale také celému oboru fotovoltaiky.

Poctivé realizační firmy se aktuálně musí potýkat s jistou nedůvěrou, která je ale zcela na místě. Mnoho lidí se v současnosti bojí do fotovoltaických elektráren investovat z obavy před obdobným scénářem. I to je důvod, proč se snažíme jít ostatním firmám z oboru příkladem a nikdy nevybíráme žádné zálohy. U nás zákazník platí vždy až za odvedenou práci.

Osud klientů Maliny nám ale není lhostejný. S několika z nich, kteří již nechtěli déle čekat, jsme se již setkali při realizaci fotovoltaik a jejich smutné vyprávění v nás vyvolalo otázku, jak jim, a dalším poškozeným, můžeme pomoci. Uvědomujeme si, že pro mnoho klientů je objem peněz, které již zaplatili, často souhrnem jejich celoživotních úspor. Navíc se nacházejí v situaci, kdy je s nimi komunikováno jako s druhořadými a slyší pouze nenaplňované sliby.

Zde je tedy naše konkrétní nabídka pomoci pro poškozené klienty Maliny:

1, provedeme dokončení vaší rozpracované fotovoltaiky nebo postavíme novou FVE se slevou 25%
2, práce zahájíme do 15 dnů od podepsání smlouvy
2, poskytneme vám právní pomoc – ZDARMA
3, k námi dokončené FVE nainstalujeme systém chytrého řízení domácnosti, se kterým uspoříte každý rok další nemalé částky – ZDARMA

 

Pokud máte o naši pomoc zájem, pak prosím klikněte na tlačítko nížea vyplňte své kontaktní údaje. My vás budeme co nejdříve kontaktovat a probereme další kroky. Případně nám zavolejte na telefon 468 001 000.

Stojíme za vámi...

Společně nalezneme řešení vašeho problému